Pro obchodníky

Proč se připojit?

Zapojením do programu získáváte statut obchodníka, který se zajímá o sociálně-environmentální problémy, a tím i jistotu oslovení dnes rychle narůstajícího segmentu zákazníků. Zodpovědný přístup výrobců a prodejců k naléhavým problémům dnešního světa je téma, které zákazníky ostatních hospodářsky vyspělých zemí zajímá již mnoho let a v současné době začíná být aktuální i v České republice.

Dále budete zařazeni do zveřejněného seznamu obchodníků, kteří se rozhodli ke stejně zodpovědnému přístupu, jako se možná rozhodnete i Vy - z toho pochopitelně vyplývá i bezplatná, silně specifická forma reklamy pro Vás.

A samozřejmě, v neposlední řadě svým rozhodnutím pomůžete k ochraně více než 90 milionů zvířat, která jsou ročně na světě krutě zabíjena jen pro získání kožešiny. Svým rozhodnutím výrazně přispějete k podpoře zastavení tohoto krutého a zbytečného obchodu.

Podmínky přijetí do programu

Účast v programu je jednoduchá. V souladu s mezinárodními podmínkami jsme připravili českou verzi prohlášení, které je nutno podepsat. Výrobce/obchodník se v něm zavazuje, že nebude vyrábět/nabízet oděvy, doplňky, ani žádné jiné výrobky, které obsahují pravou kožešinu.

Od partnerské organizace Aliance za módu bez kožešin o. s. Svobody zvířat dostanete následně pro svůj obchod logo Obchodu bez kožešin, které bude příchozí zákazníky informovat o Vašem členství v programu, a budete zařazeni do mezinárodního seznamu.

Pro více informací kontaktujte prosím Lucii Moravcovou na tel. 736 766 188 nebo nám napište na e-mailovou adresu: obchodbezkozesin@svobodazvirat.cz.

Těšíme se na spolupráci!


Letáček o programu Obchod bez kožešin